Skontaktuj się

Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Villą Watamu, jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej na temat naszej oferty. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania, dlatego nie czekaj, tylko zadzwoń do nas lub skorzystaj ze znajdującego się poniżej formularza e-mail.

ADRES

Adres ul. Krańcowa 11,  72-344 Trzęsacz

 

TELEFON

Telefon +48 503 678 879

 

E-MAIL

Email recepcja@villawatamu.com

Napisz do nas

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

Wskazówki Dojazdu

Autem :

Szczecin - Trasa Podstawowa: Ze Szczecina drogą S3 do węzła Parłówko. Od węzła Parłówko drogą 107 poprzez Kamień Pomorski do Dziwnowa. W Dziwnowie skręt w prawo, drogą 102 w kierunku Trzęsacza.
Szczecin - Trasa Alternatywna: Ze Szczecina drogą S3 do węzła Goleniów. Od węzła Goleniów drogą S6 do miejscowości Płoty. Od miejscowości Płoty drogą 109 do miejscowości Gryfice. Od miejscowości Gryfice drogą 110 do miejscowości Karnice. Następnie droga na Rewal. W Rewalu droga 102 w kierunku Trzęsacza
Koszalin - Trasa Podstawowa : Z Koszalina drogą S11 i od Kołobrzegu S6 ( ta sama droga ekspresowa ) do węzła Brojce. Od węzła drogą 105 do Brojc. Od Brojc poprzez miejscowość Mołstowo do Trzebiatowa. Od Trzebiatowa drogą 102 w kierunku Trzęsacza.

 

Samolotem:

Najbliższe lotnisko to Port Lotniczy Szczecin - Goleniów ( SZZ ) W celu ustalenia transferu skontaktuj się z recepcją.

 

Statkiem :

Najbliższy port morski mieści się w Świnoujściu przy ulicy Dworcowej 1. W celu ustalenia transferu skontaktuj się z recepcją.

 

Pociągiem:

Najbliższe dworce kolejowe mieszczą się w Gryficach, Trzebiatowie, Kołobrzegu, Kamieniu Pomorskim. W celu ustalenia transferu skontaktuj się z recepcją. 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.